|
Online: Pretty Little Liars 1.série/2.série/3.série/4.série/5.série

VŠECHNY MOJE FOTKY →ZDE

Moje kresby

Malba lesa

2. října 2014 v 21:34 | Avery
Zdravím,
po dlouhé době mě nakopla múza a vzala jsem štětec do ruky /mamka mi koupila nové :3/ a něco stvořila. Názory pište dle libosti :-)

Daenerys Targaryen - kresba

25. března 2013 v 19:02 | Avery
Ano, opravdu. Po milionu let přidávám něco jiného než díly seriálu Pretty little liars. Je to kresba Daenerys Targaryen ze seriálu (knihy) Hra o trůny (Game of thrones). Není to nic světoborného, ale po dlouhé době něco, s čím jsem se rozhodla podělit. Obrázků mám samozřejmě plno, ale většinou to jsou jen takové "čáranice" :-) Tak snad se Vám bude kresba líbit. Jak už jsem řekla, nic světoborného. Je tam spousta chyb. Ale tak...pro potěšení :-D

BTW: Myslím, že ve skutečnosti to vypadá líp. Znáte to...fotky.

Trpaslík

9. ledna 2013 v 22:10 | Avery
Minulý týden to byla elfka (ZDE), tento týden je to trpaslík :-)
Vlastně mě na to navedl kamarád, samotnou by mě kreslit trpaslíka asi nenapadlo. Každopádně jsem to chtěla zkusit. No..jednu chvíli mi to přišlo dobrý, ale pak jak jsem kreslila, tak jsem si to začala omylem rozmazávat a pak to zase znova obtahovat...a už to nebylo pořádně ono..ale posuďte sami.
Jo a je to podle trpaslíka z filmu Hobit ;-)

Elfka

1. ledna 2013 v 18:35 | Avery
Po dlouhé době jsem zase něco nakreslila.

Mimochodem, šťastný Nový rok 2013 ! :-)

Šuplík ve photoshopu

27. prosince 2012 v 15:54 | Avery
Nedávno jsem se opět začala věnovat grafice ve Photoshopu. Také jsem dostala k Vánocům knihu "100% Photoshop", ve které jsou návody na grafiku. Je to vážně užitečné. Všechno to vypadá složitě, ale nakonec zjistíte, že je to docela jednoduché. Přesto bych tuto knihu doporučila spíše lidem, co už s Photoshopem nějaké zkušenosti mají, než úplným začítečníkům ;-)

Tady je úkázka mé tvorby podle knihy. Samozřejěm to nemám úplně stejné. Dělala jsem to i podle svého, do knihy jsem jen nakukovala.

IPod s mou oblíbenou písničkou :-)

Karty


Lístek do kina (ten jsem děala podle vlastního lístku - myslím, že to byl lístek na Temné Stíny, ale nejsem si jistá)Další moje čáranice, aneb seznamte se s Eryn

29. srpna 2012 v 20:20 | Avery
Ahoj,
mám pár dalších kreseb. Mělo se jednat o tu samou osobu, tak snad to jde poznat. Je to víc obrázků v různých situacích, tak třeba si k tomu každý vytvoří svůj vlastní bříběh. Je to jen jednoduše nakresleno (jedna kresba = asi 20 minut, + -)
Jo a pojmenovala jsem ji Eryn :D

Poskládejte si to v jakém pořadí chcete, možná sem časem přidám i další :-)
Více obrázků v Celém Článku! :-)

Safira

15. srpna 2012 v 20:21 | Avery
Nedávno jsem začala číst Odkazy dračích jezdců. Zatím jsem u prvního dílu a moc se mi líbí. Je to už dlouho, co jsem viděla film - ten se mi mimochodem líbil, dokud jsem nezačala číst knihu. Je to tak jiné, mnohem lepší, vymakanější. Ten film opravdu zkazili.
No, když už jsem měla tu knížku doma, musela jsem podle ní nakreslit obrázek :-)

PS: Trvalo mi to asi hodinu a čtvrt. Ty šupiny už jsem odflákla :D

Nějaké to kreslení

14. července 2012 v 21:43 | Avery
Už jsem dlouho nepřidala žádnou mou kresbu...no, nebylo o co stát.
Teď jsem se k tužce a papíru zase vrátila a nakreslila pár portrétů, ukážu vám dva z nich. Myslím, že kresby jsou podobné vzoru, ale měla jsem špatnou tužku, se kterou se nedalo pořádně stínovat ani nic, takže to není propracovaný. Ale snad se budou líbit :-)


Tohle je Jon Cozart alias Paint. Dělá videa na youtube a je hrozně talentovaný. Určitě doporučuje zhlédnout jeho kanál na youtube → http://www.youtube.com/user/Paint?feature=g-u-u


A toto je moje starší sestra. Nakreslila jsem jí trochu křivou pusu, ale jinak se jí to celkem podobá :-D

Dívka v šatech

12. února 2012 v 19:20 | Avery
Po delší době jsem se zase skamarádila s tužkou a tady je můj nový výtvor:


Předloha → ZDE (Udělala jsem to trochu jinak, ale potřebovala jsem vědět, jak nakreslit ty šaty a tak ;-)

Emo girl in photoshop

22. ledna 2012 v 14:59 | Avery
Včera jsem přidávala mou "malbu" emo kluka, tak teď přidávám ještě holku :D
Je to upravený ještě kontrastem a černobíle, zdálo se mi to tak lepší :)
PS: vím, že ty zuby jsou vadný, prostě mi nešly namalovat :D

Emo boy in photoshop ;-)

21. ledna 2012 v 12:56 | Avery
Předvádím vám další můj výtvor. Buďte mírní, je to můj první pokus o malbu kluka v ps, takže to není žádná sláva...ale stejně jsem na sebe pyšná, že jsem to vůbec dodělala. Dalo mi to zatraceně moc práce.


Po menší úpravě mojí sestry :) ↓

Bojovnice ve photoshopu :)

23. prosince 2011 v 14:59 | Avery
A je tu další můj grafický výtvor. Tentokrát je to bojovnice. S obrázkem jsem celkem spokojená, jen to vypadá...moc namalovaně...ale jinak...dělala jsem to asi 4 hodiny. Kamarádka se mě ptá: "už to budeš mít?" a já: "jo už to bude...už jen tak hodinku :D". Takže...fakt mi to dalo dost práce. Prosím, nevydávejte za svoje ;-)

Moje "kresba" :)

14. prosince 2011 v 18:58 | Avery
Dneska jsem se rozhodla vám odhalit můj nový výtvor. Je to nic moc a taky na čtverečkovaný papír, což není na kreslení zrovna nejlepší, ale co už :D. Na jednom dobrém blogu → www.dark-morticia.blog.cz ← jsem našla inspiraci, jak vylepšit svoji kresbu. Zkrátka upravit ve photoshopu :D Mám tu více verzí:
A ještě původní obrázek bez úprav:
Která verze je nejlepší ? Napište do komentů :)

Oko ve photoshopu :)

13. listopadu 2011 v 18:59 | Avery
Včera jsem sem přidala pusu a oči malované v ps. To oko se mi zrovna moc nepovedlo, takže jsem udělalo nové. A musím uznat, že tohle už je fakt docela zdařilý :) Snad se Vám líbí. Všechno (kromě těch řas, to je brush) jsem malovala štětci v ps + jsem použila nějaký ten efekt (rozostření apod.).

Můj hrůzostrašný dům v adobe photoshop

12. listopadu 2011 v 15:42 | Avery
Včera jsem se pustila do tvorby hrůzostrašného domu podle návodu ZDE. Musím uznat, že se mi to celkem povedlo. Určitě doporučuju :)

Před úpravou:

Po úpravě:
 
 

Reklama