|
Online: Pretty Little Liars 1.série/2.série/3.série/4.série/5.série

VŠECHNY MOJE FOTKY →ZDE

Layouts

Purple layout

18. února 2012 v 19:50 | Avery
Už delší dobu mám udělaný jeden design, ale pořád jsem se nepřiměla udělat k němu návod, takže pokud by ho někdo chtěl, napište do komentů a možná mě to přinutí návod udělat ;)

PS: není to nijak zvlášť vymakaný, byl to můj první pokus o oddělené boxy...

Layout Avril Lavigne

29. prosince 2011 v 21:33 | Avery
Ahoj,
už je to delší dobu co pro vás mám nachystaný layout s Avril Lavigne, ale pořád se nemůžu dostat k tomu, abych k němu vytvořila nastavení. Takže pokud by ho někdo chtěl s tím že si ho nastaví sám (kdybyste si s něčím nevěděli rady, můžete se mě zeptat, ale nastavovat vám ho nebudu), může si ho tu stáhnout.PS: Nakonec jsem se rozhodla přidat do nastavení i html k menu boxu a hornímu boxu, takže už by to neměl být tak velký problém nastavit ;-) Snad ještě dodávám, že vnější levý okraj má 60 px ;-)

Free layout Halloween

23. října 2011 v 15:10 | Avery
Tento layout je volný. Je na téma Halloween. Docela se mi líbí, sice je jednoduchý, ale není špatný. Pokud si layout budete brát, napište aspoň do komentářů "beru".
Prosím také, abyste nechali v menu credits. Nebo třeba klidně na konci stránky, prostě někde odkaz na můj blog. Nevydávejte ho za svůj! Možná se to nezdá, ale dal mi celkem dost práce...


→popisky jsou z http://tvorba-n.blog.cz

Podělte se o svůj názor.
 
 

Reklama