|
Online: Pretty Little Liars 1.série/2.série/3.série/4.série/5.série

VŠECHNY MOJE FOTKY →ZDE

Fotím

Nechť jaro započne!

23. března 2015 v 18:58 | Avery
Ahoj ahoj,
tak nám to jaro hezky začíná. Upřímně jsem se na něj těšila a přívítávám ho s otevřenou náručí.
Už jen když jdu ráno do školy, nad hlavou mám modrou oblohu a stoupající slunce, cítím se být nabitá pozitivní energií, inspirací, nadějí a dobrou náladou. Jako by mi vše okolo říkalo "bude dobře" :-)Basketbal master

23. března 2015 v 18:57 | Avery
O víkendu jsem jela navštívit mou nejlepší kamarádku, kterou jsem nějakou dobu neviděla. Brzy mě naplnil ten pocit, kdy je jedno, o čem se s tou osobou bavíte, stačí vám pouhá její přítomnost a jste šťastní. Když vás naplňuje vědomí toho, že máte vedle sebe někoho, kdo vás má rád a můžete mu bezmezně věřit... jste sami sebou a nestavíte kolem sebe zeď, nebojíte se, abyste náhodou neřekli nějakou kravinu. Víte, že pro vás tu ta osoba byla, když jste se cítili nejhůř a když jste se cítili skvěle a ona to s vámi sdílela. Takovým lidí je třeba si vážit. Když o něj přijdeme, je totiž už moc pozdě.

Několik fotek, jak master jako já hraje basket... s míčem na volejbal (ten jsme hrály taky!)

Btw: Většinou sem fotky mě samotné nedávám, ale nehraju si na Nejfaka, nemám zapotřebí skrývat svou identitu :-)

Styl veškerý žádný, efektivita nulová :-D

Už je vám zima?

3. prosince 2014 v 19:23 | Avery
Hello there!
Tak se po dlouhé době zase ozývám. Omlouvám se, že to tak trvalo.. ale abyste mi rozuměli.. já na blog chodím každý den, jen jsem neměla inspiraci na žádný článek a PLL stále ještě není.

Pokud nežijete někde ukryti v bunkru hluboko pod zemí, tak jste jistě zaregistrovali ty ničivé mrazi. Vzniká kvůli nim řada problémů, jako je například výpadek elektřiny, zpoždění dopravy (ledovka na silnici), lámání větví či celých stromů, což opět vede k dopravním problémům. Já bydlím na vesnici, takže opravdu vím, o čem mluvím.. někdy u nás silnice ani neposypou, tudíž mi trvá o několik minut déle, než se přes celou vesnici dokloužu na zastávku (a klouzat se do kopce není sranda). Nehledě na to, že kolikrát musím vstávat do úplně tmy, protože zkrátka všude po okolí nejde elektrika. Když už se konečně dostanu na autobusovou zastávku (se značným zpožděním), tak s úlevou zjišťuji, že autobus ještě nejel. Ale raduji se předčasně, jelikož následuje skoro půl hodinové čekání na spoj. Ha, nakonec přijel... ale s tím radováním bych ještě počkala, protože tento autobus musí nabrat mnohem větší množství lidí (jelikož předchozí spoj nejel vůbec) a projet přes dvě vesnice (vzdálené 2 km) mu trvá 18 minut. A to zbývá ještě 7 km do města. Inu.. nakonec jsem se do školy dostala se značným zpožděním, ale nebyla jsem zdaleka jediná, plno "vesničanů" na tom bylo podobně. Ale musím se přiznat, že ten den jsem se pozdnímu příchodu ani tolik nebránila, jelikož první hodinu byla fyzika, kterou stejně nesnáším :-D .. ale spíš mi jde o lidi, kteří třeba potřebovali stihnout další spoj, navazující na ten náš a kvůli tomuhle to zkrátka nevyšlo. Ale těžko říct, zda je to omlouvá, pokud měli nějaký důležitý "úkol".


Foceno skoro po dvou letech na stejném místě :-(


Zatarasená silnice kousek od našeho domu


Na chatě

19. srpna 2014 v 19:08 | Avery
Na pár dní jsem teď vypadla na chatu (Vranov, Stříbrná zátoka, kousek od Lančova), kde jsem byla sama, protože rodiče neměli čas a sourozenci taky ne. Přesto jsem si to užila, byl tam klid, ticho, hezká příroda, čerstvý vzduch a tak, asi to znáte :-) Sice nebylo klasické letní počasí a teplota nepřesáhla 25°C, což mi nijak nevadilo. Včera jsem si byla i zaplavat a dalo se to. V sobotu byl navíc na pláži Výlov sektu, tak jsme tam s kamarádkou jely na loďce. Cesta trvá alespoň půl hodiny, takže když jsme jely zpátky kolem jedné ráno, tak to bylo docela sranda :-D

Přidávám pár fotek :-)

Jsem ta s mimozemskýma očima :-D


Závody dračích lodí v Ostrožské Nové Vsi

11. srpna 2014 v 10:16 | Avery
Zdravím,
omlouvám se, že jsem tak dlouho nepřidala žádný příspěvek (PLL už jsem dohnala), ale měla jsem toho teď hodně - brigáda a tak podobně :-) Tento víkend jsem se účastnila závodů dračích lodí v Ostrožské Nové Vsi, tak mám nějaké fotky. Fotila jsem bohužel až poté, co se dozávodilo, protože během závodů nebyl čas, buď jsem byla na vodě a nebo nabírala síly na další závod. Snad se vám budou fotky líbit.
První jarní den

23. března 2014 v 18:31 | Avery
Fotky z 21.3., což byl první jarní den :-)
Wrecked World

21. února 2014 v 12:24 | Avery
Zdravím,
včera jsem založila na facebooku stránku "Wrecked World", kam dávám své upravené fotky (viz. TENTO článek). Budu ráda, když se stavíte a popřípadě si stránku oblíbíte :-)

Další várka dramaticky upravených fotek

18. února 2014 v 17:34 | Avery
To upravování mě nějak chytlo, tak jsem zašla dneska ven a udělala pár fotek stromů, které jsem následně upravila.
Co vy na to? :-)

Následující dvě fotky už jsou starší, jen jsem je znovu upravilaNa chatě

17. února 2014 v 17:01 | Avery
Nedávno jsme byly se ségrou a kámoškou na chatě. Dlouho jsem tam nebyla a zase se pár věcí změnilo. Jezdím tam každý rok a pokaždé mi to připadá jiné, více cizí. Asi je to proto, že když jsem byla malá, bývali jsme tam s rodinou celé léto. Už asi čtvrtým rokem tam ale jezdím sama, popřípadě se sestrou jen na pár dní. Už to ale není ono.

Mám odtud pár fotek. Zkoušela jsem je upravit trochu dramatičtějším způsobem, tak snad vás zaujmou.Free like a bird

By the water

Osamělé chaty v lese poblíž Lančova


Different world
We're born alone, we live alone, we die alone

25. září 2013 v 16:38 | Avery

One lovely day

25. září 2013 v 16:34 | Avery


Dobrý večer

2. srpna 2013 v 22:09 | Avery


Více fotek v Celém článku →

"Jaro"

8. dubna 2013 v 20:36 | Avery
Já myslím, že už to jaro opravdu začíná :-) Dnes jsme se se sestrou byly projít na Kraví horu ve Znojmě, bylo totiž moc hezky :-) Dokonce už jsem viděla nějaké květiny! :-D Nevím, co byly zač...nějaká malé žluté, ale jsou to letos asi první, co jsem viděla. (Kromě sněženek). Na fotce je ale bohužel nemám.

(Po kliknutí se fotografie otevře zvětšená na nové kartě)

Which way...?

Sbohem zimo!

5. dubna 2013 v 16:27 | Avery
Všechny Vás už jistě otravuje ta nekonečná zima, která se vecpala i do dubna, kde už nemá co dělat. Ale podle předpovědi počasí by se už mělo od tohohle týdne začít postupně oteplovat ( +- 10°C)...pokud se páni meteorologové nepletou...a to by nebylo nic neobvyklého...ale doufejme, že mají pravdu.
Tak SBOHEM ZIMO!

(Po kliknutí se fotografie otevře zvětšená na nové kartě)Zde můžete vidět jarní fotky z minulého roku:

  • První jarní fotky (17. březen 2012) - minulý rok svítilo slunce, NEBYL sníh, začínalo vše kvést a teplota u nás dosahovala 18,5°C...

  • Jaro už je v plném proudu (4. duben 2012) - minulý rok bylo teplo, že už jsem chodila s třičtvrtečním rukávem, svítilo slunce a všechno kvetlo. Dnes je stále ještě sníh a venku jsou asi 3°C. Viz fotky výše

  • Něco přes půlku jara (6. května 2012) - venku už bylo v podstatě letní počasí, chodili jsme v tričkách s krátkým rukávem. Uvidíme, jak bude vypadat květen tento rok...doženeme to?

A sněží a sněží a sněží

17. ledna 2013 v 20:31 | Avery
Jak to vypadá u vás? :)

 
 

Reklama