|
Online: Pretty Little Liars 1.série/2.série/3.série/4.série/5.série

VŠECHNY MOJE FOTKY →ZDE

Květen 2012

Já se do toho Irska jednou dostanu

27. května 2012 v 12:46 | Avery
Už od malička mě do Irska něco lákalo. Myslím, že to začalo u filmu "Kouzelná země skřítků", později jsem sice zjistila, že tento film v Irsku točen nebyl, i když se v něm příběh měl odehrávat, ale to mě od touhy podívat se do Irska neodradilo. Vždycky jsem si prohlížela fotografie jejich krásné přírody. Zříceniny hradů, památky po keltech, nekonečné břehy, které omývá Atlantský oceán, Irské moře a Keltské moře, staré lesy, stříbrné vodopády, ovce pasoucí se na travnatých kopcích, útesy, které překvapují svými tvary a témeř vybízejí k rozvinu fantazie...prostě člověkem neporušená pravá příroda, všechno tohle k Irsku patří.
Bohužel, Irsko není zrovna blízko, a tak cesta tam není zrovna levnou záležitostí pro někoho, komu na stromech nerostou peníze. Dá se tam dostat více způsoby. Nejpohodlnější je samozřejmě cesta letadlem, ale také je to nejdražší varianta. Navíc...pokud se rozhodnete cestovat letadlem do Irska, jednoduše v Praze nasednete na letadlo a za pár hodinek jste v Dublinu. Podle mě je ale mnohem zajímavější cesta "po zemi", protože můžete navštívit i místa, kolem kterých jedete. Třeba se zastavit ve Walesu ve Velké Británii a projít si město a až pak pokračovat v cestě. Do Irska jet třeba trajektem a tak si užít i cestu po moři. Je to jen na vás. Já se do Irska asi jen tak nedostanu, aspoň ne v dohledné době. Je mi teprve 14, takže sama bych se tam rozhodně nedostala, navíc si to nemůžeme dovolit. Jednou ale třeba dostanu dobrou práci a na tohle krásné místo se podívám. Tak uvidíme, co mi osud přinese...

Nádherná irská hudba


Náš závod na dračích lodích Pasohlávky 2012

16. května 2012 v 18:09 | Avery
Nevím, jestli už jsem to tu zmiňovala, ale chodím do dračích lodí. Mohla bych sem napsat, co to vlastně je za sport a pod., ale nechce se mi :D Takže vám sem dám ukázku našeho závodu. Máme růžový dres. Jen na vystvětlení, jsme v ČR jediná juniorská posádka, takže závodíme proti namakaným dospělým...přesto jsme ale jeli celkem slušně.

Jen tak pro info, sedím na páté lavce. Před černým trikem a za zeleným trikem :D

V lese se ségrou

6. května 2012 v 11:11 | Avery |  Fotím
Já jsem ta vpravo, v modrým triku ;-)Ségra :D


Více fotek v Celém Článku

U rybníka

6. května 2012 v 10:50 | Avery |  Fotím
Nevím co napsat do úvodu, takže prostě...stavila jsem se za mojí kamarádkou a šly jsme k rybníku psát úchylnou povídku :D

Foceno mou talentovanou kamarádkou → http://my-beloved-hobby.blog.cz/

taktéž foecno MTK (mou talentovanou kamarádkou :D)
PS: Děkuji za spolupráci Luci :)

Kutná Hora

4. května 2012 v 20:17 | Avery |  Fotím
Dne 26.4.2012 jsme jeli na exkurzi do Kutné Hory. Byli jsme v dolech, v chrámu sv. Barbory, viděli jsme Vlašský dvůr, kašnu (největší v ČR), morový sloup a co se mi líbilo nejvíc, Kostnici...Mám z výletu několik fotek, tak snad se vám budou líbit.

Morový sloup

KašnaVíce fotek v Celém Článku ;-)