|
Online: Pretty Little Liars 1.série/2.série/3.série/4.série/5.série

VŠECHNY MOJE FOTKY →ZDE

Červen 2011

SECRET CIRCLE NA COMIC-CONU

30. června 2011 v 17:33 | Avery |  The Secret Circle
Stejně jako každý rok proběhne i letos v americkém San Diegu festival Comic-Con International: San Diego. Tento rok se bude konat ve dnech 21. - 24. července, přičemž již 20. července pořádá společnost Warner Bros. speciální promítání, na kterém představí pilotní díly čtyř nových seriálů, mimo jiné právě i The Secret Circle.
Kromě tohoto speciálního promítání bude mít TSC v sobotu 23. července od 17:10 do 18:00 tamního času svůj vlastní panel. Účast potvrdili herci Thomas Dekker (Adam Conant), Britt Robertson (Cassie Blake), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain) a Natasha Henstridge (Dawn Chamberlain, matka Faye) a všichni tři výkonní producenti (K. Williamson, A. Miller, R. Hatem). Tento panel bude pro návštěvníky Comic-Conu druhou a zároveň i poslední šancí vidět Secret Circle pilot. Po promítání budou mít návštěvníci možnost pokládat výše uvedeným účastníkům otázky.
Zajímavostí je, že TSC panel bude v místnosti 6BCF, tedy v té samé místnosti jako byl před dvěma roky první panel The Vampire Diaries. Tak snad tato místnost přinese Secret Circle alespoň takový úspěch jako TVD.

Thomas a Britt photos

25. června 2011 v 21:35 | Avery |  The Secret Circle